+370 607 79 623
info(eta)vauras.lt

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMAS

1 PLANAS:

 • Vieno fotografo darbas;
 • konsultacija, patarimai, vestuvių dienos planavimas;
 • fotografavimas nuo rengimosi iki pokylio pradžios;
 • nemažiau 250 redaguotų nuotraukų įrašytų į DVD diską;
 • fotofilmas DVD diske;
 • fotografijų paruošimas/retušavimas per 3 mėnesius.

 

2 PLANAS:

 • Dviejų fotografų darbas;
 • konsultacija, patarimai, vestuvių dienos planavimas;
 • fotografavimas nuo rengimosi iki pokylio pradžios;
 • nemažiau 300 redaguotų nuotraukų įrašytų į DVD diską;
 • fotofilmas DVD diske;
 • fotografijų paruošimas/retušavimas per 3 mėnesius.

 

Jei papildomai norite, galiu pagaminti aukštos kokybės, nuo 20 iki 40 puslapių,  27x20cm; 29x29cm dydžio fotoalbumą. Fotoalbumą kaina priklauso nuo pasirinkto dydžio ir puslapių skaičiaus.

 

KODĖL DU FOTOGRAFAI GERIAU NEI VIENAS?

Mes manome, kad du fotografai vestuvių dieną yra būtini. Jei ryte jūs  ruošitės atskirai – vienas mūsų bus su jaunaja, kitas – su jaunikiu. Taip pradedame kurti jūsų vestuvių dienos istoriją.Ceremonijos metu nepraleisime nei vieno svarbaus momento.Dviese  galėsime  užfiksuoti tiek jūsų, tiek  jūsų svečių emocijas. Kiekvieną momentą galime įamžinti iš kelių pusių ir istoriją papasakoti keliais rakursais.

FOTOGRAFAVIMAS NUO RENGIMOSI IKI POKYLIO PRADŽIOS – PAKANKAMAI AR PER MAŽAI?

Mes visada pradedame fotografuoti tuomet, kai dar tik ruošiatės dienai ryte. Tikime, kad jūsų pasiruošimas – labai svarbi tos dienos dalis ir jūsų vestuvių istorijos įžanga. Ceremonijos metu fotografuojame reportažo būdu, įamžiname svarbiausius momentus. Visada prašome, kad dienos eigoje skirtumėte bent 2 val., kurias galėtume praleisti tik su jumis dviem. Tuo metu sukuriame vienus gražiausių ir emocingiausių judviejų kadrus.Vakaro pradžioje įamžiname jūsų pasitikimą bei vietą, kurioje toliau švęsite vestuves.Tai fotografuojame, kad galėtume papasakoti jūsų vestuvių dienos istoriją.Žinoma, jei jums atrodys svarbu ir reikalinga, mes už papildomą mokestį, galime fotografuoti ir ilgiau.

AR PAKAKS 250-300 NUOTRAUKŲ?

Jūsų vestuvių dieną, mes nufotografuosime apie 4000 nuotraukų. Dėmesingai atrenkame geriausius kadrus,  juos kruopščiai retušuojame ir jums atiduosime tik geriausias nuotraukas. Juk nenorite matyti po 10 beveik vienodų nuotraukų?Užmerktų akių ar keistų veido išraiškų? Tikime, kad 250-300 nuotraukų yra kaip tik – papasakoti dienos istoriją, užfiksuoti jūsų emocijas ir svarbiausias detales.Žinoma jei yra gražių, emocingų nuotraukų, jų gali būtį net iki 500.

KAIP JŪS RETUŠUOJATE NUOTRAUKAS?

Kiekviena nuotrauka, kurią jūs gaunate, yra retušuota. Mums patinka natūralių spalvų nuotraukos. Niekada nekuriame gelsvų, rausvų ar keistai atrodančių spalvų nuotraukų.Jos išeis iš mados ir galiausiai jums atsibos. Dalis nuotraukų, kurias jums atiduosime bus spalvotos, o dalis juodai/baltos.

KODĖL FOTOFILMAS YRA TOKS SVARBUS?

Mes juos kuriame asmeniškai jums!  Tai daugiau nei paprastas filmukas su besikeičiančiom nuotraukom ir muzika.Įdedame daug pastangų, kad sukurtume emociškai įtraukiantį fotofilmą.Mūsų fotofilmai trunka apie 4-6 minutes, jie atskleidžią tos dienos jausmus ir emocijas. Kiekvievam fotofilmui dėmesingai parenkame muziką, kuri atitiktų  jūsų asmenybę  – kai kuriems iš jūsų tai romantiška muzika, kitiems linksma. Muziką deriname prie nuotraukų– norime kad jos tarsi plauktų nepastebimai ir įtrauktų emociškai.

AR MAN REIKIA ALBUMO?

Šiais laikais dauguma nuotraukų taip ir lieka kompiuteryje.Skirtinguose kompiuterių ekranuose spalvos atrodo skirtingai.Tikime, kad tikra nuotrauka yra spausdinta nuotrauka, todėl pačios svarbiausios ir brangiausios turi būti atspausdintos.Siūlome jums aukštos kokybės albumą.Turime albumų pavyzdžių.