+370 607 79 623
info(eta)vauras.lt

Apie Mane

Fotografija susidomėjau jau mokyklos laikais, kai gavau galimybę lankyti fotografijos būrelį. Paskirtos užduotys man būdavo kaip nuotykis ir puiki savęs realizavimo priemonė. Vestuvių fotografavimu užsiėmu nuo 2012 m., kai netikėtai vieni pažystami žmonės nusprendė sujungti savo sielas kartu. Iki šiol patiriu jaudulį vykstant pas jaunuosius, lygiai taip pat kaip pirmą kartą.Nors fotografuota jau virš 50 vestuvių, jausmas nelabai pasikeitė. Būtent šis jaudulys ir aplinkinių žmonių jausmai vestuvių dieną, manyje uždegė liepsnelę ir norą tai fotografuoti.

Tikriausiai dar kyla klausimas: kodėl Aš įdėjau savo vaikystės nuotrauką? Ogi norėdamas pabrėžti esmę. Fotografijos fiksuoja laiką ir prisiminimus, taip sukurdamos neišnykstamą vertę. Ir priklausomai nuo fotografo jie gali užfiksuoti tavo laiką gerai, arba ne taip gerai.

Fotoaparatas man yra įrankis, kuriuo galiu sukurti žmonėms neišnykstančią vertę ir išsaugoti jų prisiminimus. Manau pritarsi man, jog parodyti kažkam tai kas buvo jam neatsiradus yra tiesiog neapsakoma.

AŠ IR JŪS

Mano fotografavimo stilius - reportažinis, tai reiškia,  jog jaunųjų neįstatau į tam tikrus rėmus ir stengiuosi, kad viskas gautųsi kuo natūraliau, lyg būčiau šventės stebėtojas. Pateikiu tam tikras idėjas, tačiau jums palieku laisvę -  improvizuoti.Stengiuosi, kad fotosesija būtų kaip istorija turinti  - pradžią, eigą, kulminaciją ir pabaigą.

          Jei jūs esate aistringi, meniški, įsijaučiantys, kūrybiški? Taip, nes mes visi tokie! Jūs teikiate pirmenybę kokybei, o ne kiekybei? Tuomet papasakokite apie savo svajonių vestuves, planus ir vizijas, kaip turėtų atrodyti jūsų vestuvės ? Kuklios ar dideliame bičiulių būryje? Prie jūros kranto ar miesto viduryje?Pasikalbėkime apie tai, ką mes galėtume padaryti kartu. Aš tikrai nekantrauju susipažinti su jumis ir išgirsti jūsų idėjas!

     Peržiūrėkite mano galerija ir pamatysite kai kurių vestuvių akimirkas kurias aš manau, buvo gražios ir vertos išsaugoti.

AŠ NESISTENGIU FOTOGRAFUOTI, KAIP JŪS ATRODOTE.

AŠ SIEKIU ĮAMŽINTI LAIKĄ, KURĮ GALĖTUMĖTE PAPASAKOTI KITIEMS.